מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

נגישות

להיכל התרבות אשקלון מחויבות להנגשת כל ממשקיה לאנשים עם מוגבלויות – החל מהמופעים ועד לאתר האינטרנט ובכך לאפשר לקהל הרחב ביותר לגלוש בו ולהיחשף לתכנים ולמידע שבו.

אתר האינטרנט של היכל התרבות משמש ערוץ זמין של שירות למנוייו ולקהל הרחב. אתר זה הוקם תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הנגישות, ואנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר באופן שוטף.

האתר נבנה בהתאם להנחיות נגישות אתרי אינטרנט בתקן Web Content Accessibility Guidelines 2.0 (רמה (AA על פי ארגון W3C הבינלאומי.

עם זאת, ייתכנו פגמים בנגישות האתר: מספר עמודים מכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, וייתכן כי עמודים נוספים אינם נגישים כנדרש בשל טעות אנוש, בעיה טכנולוגית או מכשול אחר.

על מנת לסייע לנו להשתפר, נודה לגולשים שיאירו את עינינו בכל מקרה של בעיה הקשורה בנגישות האתר. ניתן לפנות למזכירות ההיכל, בטלפון 086701503, בהערות, שאלות, הצעות ובקשות.

במייל: shanic@chakal.co.il

בפקס: 086718877.

חניה:

חניון היכל התרבות מונגש לבעלי מוגבלויות באופן מיטבי ומאפשר גישה נוחה ומהירה לכניסה ללובי ההיכל.

היכל התרבות נגיש למתניידים באמצעות בכיסאות גלגלים. המקומות השמורים לנכים ממוקמים בשורת המעבר (שורה 8) באזור המיועד לכך, וניתן להגיע ישירות אל המקום המסומן, ללא עליה או ירידה במדרגות.

מערכת הכוונה לעיוורים ומערכת לכבדי שמיעה הנזקקים לשירות זה תינתן, ללא תשלום, ובמסירת פקדון – בקופות ההיכל.

קופות ההיכל נגישות לבעלי צרכים מיוחדים, ומאפשרות קבלת שירות בצורה נוחה.