מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

הנחיות ומידע

כניסה לאולם: הכניסה לאולם מתבצעת באמצעות מסרון (sms) אותו תקבלו ביום מועד המופע/הצגה למכשיר הנייד שברשותכם. על גבי המסרון (sms) יופיע מקום הישיבה באולם. הסדרנים יסרקו את המסרון (sms) שברשותכם והכניסה לאולם תהיה מהירה ונוחה, ללא צורך לעבור בקופה.

תוקף המנוי: המנוי שנרכש הינו מנוי עונתי, כלומר לחודשים נובמבר-יולי. לא ניתן יהיה להשתבץ להצגות/מופעים לאחר שתוקפו פג.

איחור להצגות: הנהלת היכל התרבות עושה כל מאמץ להתחיל את ההצגות בשעה הנקובה. כדי למנוע אי נעימות ועמידה בתור, כדאי להקדים ולהגיע כחצי שעה לפני תחילת ההצגה. המאחרים יופנו למקומות הפנויים בשורות האחרונות באולם/ ביציע ויתפסו את מקומותיהם רק בהפסקה.

בית קפה מסעדה: בית הקפה מסעדה בהיכל עומד לרשותכם לפני ואחרי ההצגה. לא תתאפשר כניסת קהל לאולם עם דברי מזון ושתיה.

חניון ההיכל: לנוחיותכם, מגרש חניה מסודר וללא עלות כספית למנויי ההיכל. שימו לב ! מספר מקומות החניה בחניון ההיכל מוגבל ולכן, כל הקודם זוכה.

גישה לבעלי מוגבלויות: בהיכל התרבות קיימים הסדרים מיוחדים המאפשרים דרכי גישה לבעלי מוגבלויות (ניתן להתעדכן בדרכי הגישה תחת לשונית 'נגישות').

כבדי שמיעה: בהיכל מותקנת מערכת הגברה לכבדי-שמיעה, ניתן לקבל אוזניות שמע בערב ההצגה, ללא תמורה, בקופות ההיכל וכנגד הפקדת תעודה מזהה.

מנוי תיאטרון- להנאתכם מגוון הצגות ומופעים לבחירה. הזמנת הצגת הבחירה, נעשית על בסיס מקום פנוי (לא לפי המיקום הרגיל). את הכרטיסים להצגות הבחירה ניתן להזמין בקופות ההיכל טלפונית בשעות פעילות ההיכל.

במידה ולא תגיעו להצגה/מופע ולא ביטלתם את ההצגה/מופע מראש, ייחשב הדבר כאילו צפיתם בהצגה/מופע ולא נאפשר קבלת הצגה/מופע חלופית. ביטולים שנעשו (כולל טלפונית) יתקבלו עד 24 שעות לפני ההצגה/מופע בלבד.

היכל התרבות משבץ באופן שוטף הצגות ומופעים לכן חשוב להתעדכן באמצעות אתר האינטרנט, במדיה החברתית או במוקד שירות הלקוחות הטלפוני.

ביטול הצגה/ מופע/ ביטול עסקה- ניתן לשנות/ לבטל מועד הצגה וזאת לפי כללי החלפת מועד.

החלפת מועד הצגת מנוי: ניתן לשנות את מועד ההצגה עד 24 שעות לפני מועד ההצגה , השינוי על בסיס מקום פנוי בלבד (לא על בסיס המקומות הקבועים שלכם). במידה ולא הודעתם על אי הגעתכם להצגה ולא הגעתם להצגה, לא נאפשר בחירת תאריך חלופי וכרטיס המנוי יחויב בהתאם כאילו צפיתם בהצגה.

כרטיסים מוזלים: מנויי היכל התרבות נהנים מרכישת כרטיסים מוזלים למופעים ולהצגות המתקיימות בהיכל.

לתשומת לבכם, חלק ניכר מהמופעים המתקיימים בהיכל שייכים לאמרגנים או למשרדי כרטיסים פרטיים. הנהלת ההיכל אינה אחראית על תכנים בהפקות אמרגן ועל איכותן.

כרטיסים מוזלים לאזרחים וותיקים: אזרח וותיק זכאי ל-50% הנחה מהמחיר המלא ברכישת כרטיסים להצגות של תיאטראות רפרטואריים בלבד (מותנה בהצגת תעודת אזרח ותיק).

מדיניות ביטול עסקה כרטיסים: ביטול כרטיסים למנוי ו/או כרטיסים שנרכשו ברכישה פרטית ניתן לבטל עד 24 שעות טרם קיומו של המופע. לא בוטלו הכרטיסים כאמור, יחויב הלקוח בגין המופע במלואו וברכישת כרטיסים באופן פרטי לא תוחזר עלות הכרטיס. דמי ביטול: 6 ש"ח לכרטיס. 

ביטול מנוי: ניתן לבטל מנוי 14 יום לאחר רכישתו. ביחס למופעים שנוצלו, תשולם מלוא התמורה. דמי ביטול מנוי - 5% .

הצגות ילדים: כל גיל חייב בכרטיס בהצגות הילדים | לא תתאפשר כניסה עם עגלת תינוק לאולם.

משלוח הודעות sms לפני הצגה: ביום ההצגה, נשלחת אליכם הודעת sms המציינת את מועד ההצגה ומקום הישיבה באולם. ההיכל אינו מתחייב לשלוח מסרונים תמיד, ובכל מקרה האחריות על הנוכחות באולם במועד שנקבע היא על הצופה בלבד.